X
GO
ČTRNÁCTÝ ROČNÍK sTANU PROTI MELANOMU

Přes všechny překážky způsobené pandemií koronaviru se letos v září konal čtrnáctý ročník Stanu proti melanomu v Praze, Brně a Ostravě. Hlavním posláním Stanu proti melanomu je totiž prevence.

Pořadatelé přidali letos společně s jedním z partnerů bonusové vyšetřování znamének 18. 9. v Hradci Králové. Společně s plánovanou Prahou 14. a 15. 9., Brnem 21. 9. a Ostravou 22. 9. tak vyšetřili 3 780 osob a našli 138 zhoubných nádorů, z toho 48 melanomů.

Letošní vyšetřovací a preventivní akce proběhla pod mottem „Kožní nádory v době COVIDu“ a upozornila na skutečnost, že jsme se během pandemie ze strachu z nákazy vyhýbali preventivním vyšetřením u kožních lékařů.

 Celá tisková zpráva


Pozvánky NA STARŠÍ ROČNÍKY

Čtrnáctý ročník Stanu proti melanomu v Praze, Brně a Ostravě proběhl 14. a 15. září 2020 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, pokračoval 21. září v Brně (Moravské náměstí) a končil 22. září v Ostravě (Avion Shopping Park). Vyšetřovací a preventivní akce proběhla pod mottem „Kožní nádory v době COVIDu“ a chtěla upozornit na skutečnost, že jsme se během pandemie ze strachu z nákazy vyhýbali preventivním vyšetřením u kožních lékařů.

 Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU 2020"

Třináctý ročník Stanu proti melanomu v Praze, Brně a Ostravě proběhl 6. a 7. května 2019 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, pokračoval 13. května v Brně (nám. Svobody) a končil 14. května v Ostravě (Avion Shopping Park). Vyšetřovací a preventivní akce proběhla pod mottem 50 odstínů melanomu a upozornila na fakt, že tento nádor na kůži může mít pestrobarevný obraz.

Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU 2019"

TUCET NENÍ TUCTOVÝ - letos uplynulo již dvanáct let od doby, kdy byl poprvé na Václavském náměstí postaven Stan proti melanomu. Tucet Stanů v Praze 1 se přesto nezměnilo v tuctovou záležitost. V letošním roce se tu nepořádá jen tradiční a úspěšná jarní akce, ale kůže obyvatel Prahy 1 i dalších návštěvníků se bude vyšetřovat i po prázdninách, a to hned v sobotu 8. září 2018 od 10 do 18 hodin ve dvoraně Hlavní pošty v Jindřišské ulici

Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU - Tucet není tuctový"

Dvanáctý ročník Stanu proti melanomu Praze, Brně a Ostravě proběhl 10. a 11. května 2018 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, pokračoval 14. května v Brně (nám. Svobody) a končil 15. května v Ostravě (Avion Shopping Park). Vyšetřovací a preventivní akce proběhla pod mottem Černá tečka pod nehtem nemusí být jen modřina a upozorňovala na možnost výskytu melanomů v méně běžných lokalitách.

Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU 2018"

Jedenáctý ročník Stanu proti melanomu v Praze, Brně a Ostravě proběhl 18. a 19. dubna 2017 v Praze nově na Ovocném trhu, pokračoval 24. dubna v Brně (nám. Svobody) a 25. dubna v Ostravě (Avion Shopping Park). Vyšetřovací a preventivní akce tentokrát proběhla pod mottem Sportujeme celá rodina, sportujeme venku a upozornila na nutnost chránit se před ultrafialovým zářením při pobytu venku nebo při sportu.

Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU 2017"

Desátý ročník Stanu proti melanomu proběhl již tradičně v Praze, Brně a Ostravě. Akce odstartovala 2. a 3. května 2016 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, poté se 9. května 2016 přesunula do Brna na náměstí Svobody a konečnou zastávkou byl 10. května 2016 Shopping Park Avion v Ostravě. 

Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU 2016"

Tisková konference

Devátý ročník Stanu proti melanomu se opět konal ve 3 největších městech České republiky. Akce odstartovala 27. a 28. dubna 2014 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova a skončila 15. května v Ostravě.

Osmý ročník Stanu proti melanomu se uskutečnil v Praze, Brně a Ostravě. Akce začala 28. a 29. dubna 2014 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, poté se přesunula do a zakončena byla 13. května v Ostravě.
Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU 2014"

Sedmý ročník Stanu proti melanomu proběhl v Praze, Brně, Ostravě a v Hradci Králové. Akce začala 22. a 23. dubna 2013 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, zakončena byla 15. května v Hradci Králové.
Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU 2013"