X
GO
TŘINÁCTÝ ROČNÍK sTANU PROTI MELANOMU

Třináctý ročník Stanu proti melanomu se letos konal v Praze, Brně a Ostravě mezi 6. – 14. květem.   Pod záštitou České dermatovenerologické společnosti ČLS JEP, z. s. proběhly akce ve spolupráci s Fakultní nemocnicí Královské Vinohrady, Masarykovým onkologickým ústavem a Fakultní nemocnicí Ostrava.  V rámci podpory prevence se ve Stanu proti melanomu nechal letos vyšetřit také ministr zdravotnictví Mgr. & Mgr. Adam Vojtěch, MHA a tím se zapojil mezi 4 421 osob, které Stan letos navštívili. Celá tisková zpráva


POZVÁNKA

Letos se bude konat již třináctý ročník. Akce začne 6. a 7. května 2019 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, pokračuje 13. května v Brně (nám. Svobody) a končí 14. května v Ostravě (Avion Shopping Park) vždy od 10 do 18 hodin. 

Letošní vyšetřovací a preventivní akce "Stan proti melanomu" probíhá pod mottem 50 odstínů melanomu a chce upozornit na fakt, že tento nádor na kůži může mít pestrobarevný obraz. Celá tisková zpráva


„Tucet není tuctový“

Letos uplynulo již dvanáct let od doby, kdy byl poprvé na Václavském náměstí postaven Stan proti melanomu. Tucet Stanů v Praze 1 se přesto nezměnilo v tuctovou záležitost. V letošním roce se tu nepořádá jen tradiční a úspěšná jarní akce, ale kůže obyvatel Prahy 1 i dalších návštěvníků se bude vyšetřovat i po prázdninách, a to hned v sobotu 8. září 2018 od 10 do 18 hodin ve dvoraně Hlavní pošty v Jindřišské ulici

„Letošní léto stálo za to, začalo hodně brzy a sluníčko nenechalo prakticky nikoho doma. UV index se pohyboval převážně na úrovni „vysoký“, proto mělo UV záření větší šanci než jindy naši kůži pozlobit. Přijďte si nechat zkontrolovat, jestli na ní nenechalo trvalé následky,“ říká prof. MUDr. Petr Arenberger, DrSc, MBA, FCMA.

Tisková zpráva "Tucet není tuctový"


Pozvánky NA STARŠÍ ROČNÍKY

Dvanáctý ročník Stanu proti melanomu v Praze, Brně a Ostravě proběhl 10. a 11. května 2018 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, pokračoval 14. května v Brně (nám. Svobody) a končitl 15. května v Ostravě (Avion Shopping Park). Vyšetřovací a preventivní akce proběhla pod mottem Černá tečka pod nehtem nemusí být jen modřina a upozorňovala na možnost výskytu melanomů v méně běžných lokalitách.

Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU 2018"

Jedenáctý ročník Stanu proti melanomu v Praze, Brně a Ostravě proběhl 18. a 19. dubna 2017 v Praze nově na Ovocném trhu, pokračoval 24. dubna v Brně (nám. Svobody) a 25. dubna v Ostravě (Avion Shopping Park). Vyšetřovací a preventivní akce tentokrát proběhla pod mottem Sportujeme celá rodina, sportujeme venku a upozornila na nutnost chránit se před ultrafialovým zářením při pobytu venku nebo při sportu.

Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU 2017"

Desátý ročník Stanu proti melanomu proběhl již tradičně v Praze, Brně a Ostravě. Akce odstartovala 2. a 3. května 2016 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, poté se 9. května 2016 přesunula do Brna na náměstí Svobody a konečnou zastávkou byl 10. května 2016 Shopping Park Avion v Ostravě. 

Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU 2016"

Tisková konference


Devátý ročník Stanu proti melanomu se opět konal ve 3 největších městech České republiky. Akce odstartovala 27. a 28. dubna 2014 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova a skončila 15. května v Ostravě.

Osmý ročník Stanu proti melanomu se uskutečnil v Praze, Brně a Ostravě. Akce začala 28. a 29. dubna 2014 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, poté se přesunula do a zakončena byla 13. května v Ostravě.
Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU 2014"

Sedmý ročník Stanu proti melanomu proběhl v Praze, Brně, Ostravě a v Hradci Králové. Akce začala 22. a 23. dubna 2013 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, zakončena byla 15. května v Hradci Králové.
Pozvánka na "STAN PROTI MELANOMU 2013"

Tiskové zrávy